... Zadzwoń: 12 684 23 11 ... info@talio.com.pl

W swoim gronie skupiamy wybitnych radców prawnych, adwokatów oraz prawników, absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a dzięki zdobytemu doświadczeniu rozwiązują skomplikowane problemy prawne, z którymi zwracają się do nas Klienci korporacyjni oraz indywidualni.

Zgodnie stwierdzamy, że dobrym prawnikiem może być jedynie osoba, którą cechują zdobyta i ugruntowana w dziedzinie prawa wiedza, bogate doświadczenie zawodowe, rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz rozumienie i prawidłowe interpretowanie istoty zachodzących w świecie procesów gospodarczych.

Wszyscy nasi prawnicy łączą w sobie powyższe cechy, co wraz z kreatywnością powoduje, iż liczba zadowolonych z naszych usług Klientów stale rośnie.

Łączy nas wszystkich jeszcze jeden cel: chcemy pomagać ludziom.

img-team

Partnerzy

Zuzanna Kołodziej

– założycielka Kancelarii, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (numer wpisu KR-1685), absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przed założeniem własnej Kancelarii zdobywała doświadczenie pracując w renomowanych Kancelariach prawnych, obsługujących podmioty tak znaczące jak PKN Orlen S.A.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu: prawa przewozowego, prawa budowlanego i prawa spółek.

Zainteresowania: książki, podróże i zwierzęta.

Kontakt: z.kolodziej@talio.com.pl, tel. 509 311 646

 

Michał Stolarski

– założyciel Kancelarii, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyrektor ds. prawnych.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu: negocjacji i mediacji, prawa korporacyjnego i windykacji należności.

Zainteresowania: wędkarstwo muchowe, podróże, zwierzęta i muzyka.

Kontakt: tel. 516 018 713

 

Przemysław Szpik

– radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (numer wpisu KR – 2605), absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przez wiele lat pracował na stanowiskach kierowniczych w organach administracji podatkowej, co pozwoliło zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie spójnej obsługi prawno – podatkowej.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu: postępowań sądowych z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, podatkowych i egzekucyjnych, a także polubownego rozwiązywania sporów (negocjacje).

Kontakt: p.szpik@talio.com.pl, tel. 509956858

 

Natalia Gajecka

– adwokat, wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie (numer wpisu KR – 2928), absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studium Podyplomowego Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Natalia Gajecka doświadczenie zawodowe związane ze  świadczeniem usług prawnych zdobywała od 2006 r. pracując w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich oraz działach prawnych spółek prawa handlowego (tzw. in-house lawyer). Ponadto przez wiele lat prowadziła działalność pro bono współpracując z krakowskimi fundacjami i innymi organizacjami społecznymi zajmującymi się świadczeniem pomocy prawnej dla osób niezamożnych.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu własności intelektualnej, spraw rodzinnych, prawa konsumenckiego i gospodarczego, odszkodowań, prawa karnego.

Zainteresowania: filmy Romana Polańskiego, literatura współczesna, opera, podróże zagraniczne, joga, hodowla psów.

Kontakt: n.gajecka@talio.com.pl, tel. 517 306 758

 

Magdalena Wasilewska

– adwokat

Kontakt: m.wasilewska@talio.com.pl, tel. 508 502 121